Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Remove
is: Tak burtur

en: Yes
is: Ja

en: Category
is: Bólkur

en: Other
is: Annað

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: Black
is: Svart
