Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Yes
fr: Oui

en: Category
fr: Catégorie

en: Domain
fr: Domaine

en: Other
fr: Autre

en: Integration
fr: Intégration

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Not installed
fr: Non installé

en: White
fr: Blanc

en: Link style
fr: Style de lien

en: No style
fr: Aucun style

en: Black
fr: Noir

en: Analytics
fr: Statistiques

en: Checkbox
fr: Case à cocher

en: Not set
fr: Non défini

en: Privacy Policy
fr: Politique de Confidentialité

en: Add new @type
fr: Ajouter un nouveau @type

en: Privacy policy
fr: Politique de confidentialité
