Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Other
gu: અન્ય

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
