Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: Category
he: קטגוריה

en: Domain
he: דומיין

en: Other
he: אחר

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Not installed
he: לא מותקן

en: White
he: לבן

en: Black
he: שחור

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Not set
he: לא נקבע

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות
