Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: Category
hr: Kategorija

en: Domain
hr: Domena

en: Other
hr: Ostalo

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Black
hr: Crna
