Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Yes
hy: Այո

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ
