Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: Category
id: Kategori

en: Other
id: Lainnya

en: Link text
id: Teks tautan

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: White
id: Putih

en: Black
id: Hitam

en: Not set
id: Tidak disetel

en: Add new @type
id: Tambah @type baru
