Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Category
it: Categoria

en: Domain
it: Dominio

en: Other
it: Altro

en: Integration
it: Integrazione

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Not installed
it: Non installato

en: White
it: Bianco

en: No style
it: Nessuno stile

en: Black
it: Nero

en: Analytics
it: Analisi

en: Not set
it: Non impostato
