Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: Category
ja: カテゴリー

en: Domain
ja: ドメイン

en: Other
ja: その他

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Not installed
ja: 未インストール

en: White
ja: 白

en: Link style
ja: リンクスタイル

en: No style
ja: スタイルなし

en: Black
ja: ブラック

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: Not set
ja: 未設定
