Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: Category
jv: Kategori

en: Other
jv: Liyané

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Not installed
jv: Ora dipasang
