Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: Category
ka: კატეგორია

en: Domain
ka: დომენი

en: Other
ka: სხვა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
