Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: Category
kk: Категория

en: Other
kk: Басқа

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Black
kk: Қара
