Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Domain
km: ដែន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Black
km: ខ្មៅ
