Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Category
ku: پۆل

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Other
ku: هیتر

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Black
ku: ڕەش
