Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: Category
lt: Kategorija

en: Domain
lt: Domenas

en: Other
lt: Kiti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: White
lt: Baltas

en: Black
lt: Juoda

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox
