Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: Category
mn: Ангилал

en: Domain
mn: Домэйн

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
