Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: Category
nl: Categorie

en: Domain
nl: Domein

en: Other
nl: Andere

en: Integration
nl: Integratie

en: Link text
nl: Linktekst

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: White
nl: Wit

en: Link style
nl: Link-stijl

en: No style
nl: Geen stijl

en: Black
nl: Zwart

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Api key
nl: Api-sleutel

en: Privacy policy
nl: Privacybeleid
