Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: Category
nn: Kategori

en: Other
nn: Andre

en: Not installed
nn: Ikkje installert
