Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: Category
oc: Categoria

en: Domain
oc: Domeni

en: Other
oc: Autre

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Not installed
oc: Pas installat

en: White
oc: Blanc

en: No style
oc: Pas cap d'estil

en: Black
oc: Negre
