Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: Category
fa: دسته

en: Domain
fa: دامنه

en: Other
fa: ساير

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: White
fa: سفید
