Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: Category
ro: Categorie

en: Domain
ro: Domeniu

en: Other
ro: Altele

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: No style
ro: Fără stil

en: Black
ro: Negru

en: Not set
ro: Nu este setat
