Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: Category
ru: Категория

en: Domain
ru: Домен

en: Other
ru: Другое

en: Integration
ru: Интеграция

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Not installed
ru: Не установлено

en: White
ru: Белый

en: Link style
ru: Вид ссылки

en: No style
ru: Нет стиля

en: Black
ru: Чёрный

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Not set
ru: Не установлено

en: Radio
ru: Радио

en: Add new @type
ru: Добавить @type

en: Privacy policy
ru: Политика конфиденциальности
