Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: Category
sl: Kategorija

en: Domain
sl: Domena

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: White
sl: Bela
