Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: Category
sq: Kategoria

en: Other
sq: Tjetër

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Black
sq: E zezë
