Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Domain
th: โดเมน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Black
th: สีดำ

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว
