Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Yes
uk: Так

en: Category
uk: Категорія

en: Domain
uk: Домен

en: Other
uk: Інше

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: White
uk: Білий

en: Link style
uk: Стиль посилання

en: No style
uk: Немає стилю

en: Black
uk: Чорний

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Not set
uk: Не встан.

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Radio
uk: Радіо

en: Add new @type
uk: Додати новий @type
