Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Domain
vi: Miền

en: Other
vi: Khác

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Black
vi: Đen

en: Radio
vi: Rađiô
