IVW Integration (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Language
hu: Nyelv

en: Homepage
hu: Címlap

en: Format
hu: Formátum

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Mobile
hu: Mobil

en: Paid
hu: Fizetve

en: Video
hu: Videó

en: News
hu: Hírek

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: German
hu: német

en: Content language
hu: Tartalom nyelve

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Site settings
hu: Webhely beállítások

en: Computer
hu: Informatika

en: Default values
hu: Alapértelmezés szerinti értékek

en: Delivery
hu: Szállítás

en: Empty formatter
hu: Üres formázó
