IVW Integration (8.x-1.8) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Language
ast: Llingua

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Format
ast: Formatu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Online
ast: En llinia
