IVW Integration (8.x-1.8) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Online
dz: གློག་ཐོག

en: German
dz: ཇར་མཱན།
