IVW Integration (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Language
fi: Kieli

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Format
fi: Muoto

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Online
fi: Sivusto on käytössä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: German
fi: saksa

en: Content language
fi: Sisällön kieli

en: Creator
fi: Luoja

en: Site settings
fi: Sivuston asetukset

en: Default values
fi: Oletusarvot
