IVW Integration (8.x-1.9) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Language
ps: ژبه

en: Format
ps: بڼه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی
