IVW Integration (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Language
ur: زبان

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Audio
ur: آڈیو

en: German
ur: جرمن

en: Default values
ur: طے شدہ اقدار
