IVW Integration (8.x-2.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Language
eo: Lingvo

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Online
eo: Reta

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: German
eo: Germana

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj
