IVW Integration (8.x-2.3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Language
tr: Dil

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Format
tr: Biçim

en: Audio
tr: Ses

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: User
tr: Kullanıcı

en: Online
tr: Çevrim içi / Yayında

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: German
tr: Almanca

en: Content language
tr: İçerik dili

en: Site settings
tr: Site ayarları

en: Default values
tr: Varsayılan değerler
