IVW Integration (8.x-2.4-beta1) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Language
fr: Langue

en: Homepage
fr: Page d'accueil

en: Unknown
fr: Inconnu

en: User
fr: Utilisateur

en: Online
fr: En ligne

en: Paid
fr: Payant

en: Video
fr: Vidéo

en: News
fr: Nouvelles

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: German
fr: Allemand

en: Editors
fr: Editeurs

en: Health
fr: Santé

en: Content language
fr: Langue du contenu

en: Debugging
fr: Débogage

en: Games
fr: Matchs

en: Creator
fr: Créateur

en: Site settings
fr: Paramètres du site

en: Tracking
fr: Suivi

en: Language settings
fr: Paramètres de langue

en: Computer
fr: Ordinateur

en: Default values
fr: Valeurs par défaut

en: Delivery
fr: Livraison

en: Empty formatter
fr: Outil de mise en forme vide

en: Fallback format
fr: Format de repli
