IVW Integration (8.x-2.4-beta1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Language
nl: Taal

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Format
nl: Opmaak

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Paid
nl: Betaald

en: News
nl: Nieuws

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: German
nl: Duits

en: Health
nl: Gezondheid

en: Not assigned
nl: Niet toegewezen

en: Content language
nl: Taal van de inhoud

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Creator
nl: Maker

en: Site settings
nl: Website-instellingen

en: Tracking
nl: Volgen

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: Delivery
nl: Levering

en: Empty formatter
nl: Leeg opmaakhulpmiddel

en: Fallback language
nl: Fallback-taal
