IVW Integration (8.x-2.4-beta2) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Language
da: Sprog

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Audio
da: Lyd

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: Paid
da: Betalt

en: News
da: Nyheder

en: Default value
da: Standardværdi

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: German
da: Tysk

en: Editors
da: Redaktører

en: Not assigned
da: Ikke tildelt

en: Content language
da: Indholdssprog

en: Creator
da: Skaber

en: Site settings
da: Sidens indstillinger

en: Language settings
da: Sprogindstillinger

en: Default values
da: Standardværdier

en: Delivery
da: Forsendelse
