IVW Integration (8.x-2.4-beta2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Language
se: Giella

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Video
se: Filbma
