IVW Integration (8.x-2.4-beta3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Format
el: Μορφή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Online
el: Σε λειτουργία

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Content language
el: Γλώσσα περιεχομένου

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές

en: Default language code
el: Προεπιλεγμένος κωδικός γλώσσας
