IVW Integration (8.x-2.4-beta4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Newsletter
am: መጽሄት

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች

en: Default values
am: ነባሪ እሴቶች
