IVW Integration (8.x-2.4-beta5) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Language
fy: Taal

en: Unknown
fy: Unbekend

en: User
fy: Brûker

en: News
fy: Nijs

en: German
fy: Dútsk

en: Language settings
fy: Taalynstellings
