IVW Integration (8.x-2.5) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Language
cs: Jazyk

en: Format
cs: Formát

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Newsletter
cs: Věstník

en: German
cs: Německy

en: Content language
cs: Jazyk pro obsah

en: Debugging
cs: Ladění

en: Site settings
cs: Nastavení webu

en: Tracking
cs: Sledování

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty
