IVW Integration (8.x-2.6) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Language
ru: Язык

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: Format
ru: Формат

en: Audio
ru: Аудио

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: User
ru: Пользователь

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Online
ru: В сети

en: Paid
ru: Оплачен

en: Video
ru: Видео

en: News
ru: Новости

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: German
ru: Немецкий

en: Editors
ru: Редакторы

en: Not assigned
ru: Не назначено

en: Content language
ru: Язык содержимого

en: Debugging
ru: Отладка

en: Creator
ru: Автор

en: Site settings
ru: Настройки сайта

en: Language settings
ru: Языковые настройки

en: Computer
ru: Компьютер

en: Default values
ru: Значения по умолчанию

en: Sport
ru: Спорт
