IVW Integration (8.x-2.6) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Language
sk: Jazyk

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Format
sk: Formát

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Mobile
sk: Mobil

en: News
sk: Novinky

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: German
sk: Nemčina

en: Content language
sk: Jazyk obsahu

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty

en: IVW Tracking
sk: IVW sledovanie
