IVW Integration (8.x-2.9) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Format
th: รูปแบบ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Mobile
th: มือถือ

en: Online
th: ออนไลน์

en: Video
th: วีดีโอ

en: Content language
th: ภาษาเนื้อหา

en: Creator
th: ผู้สร้าง

en: Language settings
th: ตั้งค่าภาษา

en: Delivery
th: ข้อมูลการจัดส่งสินค้า
