IXM Blocks (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Links
fi: Linkit

en: Number
fi: Numero

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Options
fi: Valinnat

en: Table
fi: Taulukko

en: Reversed
fi: Käänteistetty

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Card
fi: Kortti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Full HTML
fi: Täysi HTML
