IXM Blocks (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Suffix
oc: Sufix

en: Links
oc: Ligams

en: Number
oc: Nombre

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Options
oc: Opcions

en: Table
oc: Tablèu

en: Banner
oc: Bandièra

en: Reversed
oc: Inversat

en: Tabs
oc: Onglets
