IXM Blocks (1.0.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Number
af: Getal

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Statistics
af: Statistieke

en: Options
af: Opsies

en: Table
af: Tabel
