IXM Blocks (1.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
